top of page

Naši instruktoři

RENATA Vlasakova - HEAD of NEMOSWIM

1/3

Sport je moje vášeň.

Již od 4 let jsem se věnovala baletu a gymnastice, v 5 letech mne táta učil na motorce, kterou mi sám postavil, Od základní školy  jsem závodila v atletice, ale plavání jsem se aktivně věnovala až později.

V roce 2004 jsem začala studovat FTVS na Karlově Univerzitě,  kde jsem se specializovala na gymnastiku a plavaní.

V tomto roce jsem začla trénovat v Prague Sharks swimming club pro ISP a Riverside děti po 10 let.

K tomu pracovala pro společnost Nike a byla jejich Exclusive Instructor a Master Instructor of Yoga for Czech and Slovak republic.

Dale jsem působila jako Trenér a Instructor ve World CLASS GYM 6 let a Nike running trainer.

Už Je to 7 let, co pusobím jako P.E. Teacher v Riverside school a k tomu mám svůj plavecký klub Nemo.

Jsem vdečná za to, že jsem trénovala naše olympijske vítěze ve veslování a zároveň, že mohu své zkušenosti předávat dál dětem.

Videt děti sportovat s nadšením a úsměvem a slyšet od nich, že vás mají rády je největší balzám na duši.
 

TEREZA Hanfová - Trenér

1/4

Jmenuji se Tereza,  jsem narozená ve znamení ryb a možná i proto mě to vždycky  táhlo k vodě. Od dětství mě baví sport a život bez něj si nedokážu představit. Na základní škole  jsem se věnovala modernímu tanci,  hrála tenis i basketbal, i když k  posledně jmenovanému sportu nemám potřebné dispozice. Na gymnáziu jsem objevila floorbal a postupně další druhy cvičení jako je aerobik, thaibo nebo plavání. Jsem instruktorkou aerobiku, lyžování a poměrně nově i instruktorkou plavání.  V  minulosti jsem absolvovala kurz výživového poradce. Vystudovala  jsem sportovní management, v současnosti pracuji v mezinárodní škole Riverside school  Prague jako sportovní koordinátorka. Když nesportuji,  snažím se většinou co nejvíce relaxovat, ráda si přečtu dobrou knížku nebo se setkávám s přáteli.

Lívia Bartušková - Trenér

1/2

Mám vášeň pro plavání a byla jsem juniorskou reprezentantkou Slovenska v této disciplíně. Získala jsem certifikát Trenér plavání z Univerzity Karlovy a mám kvalifikaci jako instruktor plavání v tělesné výchově pro děti předškolního věku a batolata. Za posledních 8 let jsem učila děti všech věkových kategorií. Mám ráda vodní sporty jako je plavání, vodní lyžování a windsurfing. Kromě plavání, mezi mé další záliby patří běh, jóga, Snowboarding, lyžování a především má rodina. Jsem proto nadšená a je pro mě výzvou, pokud mohu připravit pro děti specifické lekce, které přesně odpovídají jejich potřebám.Děkuji vám, že mi dovolíte učit své děti a dívat se, jak z nich v bazénu rostou zdatní plavci!

Cristina Alexová - Trenér

1/3

Jmenuji se Cristina Alexová a jsem instruktorka plavání a cvičení s dětmi všech věkových kategorií s více než desetiletou praxí. Už od mala se věnuji plavání a sportům všeho druhu. Již během studia střední a vysoké školy jsem získávala zkušenosti v trénování. Absolvovala jsem kurzy Trenér plavání III. třídy a Instruktor plavání pro kojence a děti. Jsem moc šťastná, že se mi v práci podařilo spojit dvě věci, které mám ráda, děti a sport. Jsem přátelská, usměvavá, optimistická, i právě díky nadšeným dětem, které baví sportovat.

Monika Týfová - Trenér

1/6

Rodiče me dali na závodní plavání, když mi bylo 5 let, kterému jsem se věnovala do svých 15 let. Jako dítě jsem se úcastnila plaveckých závodu a v 18 jsem si udelala kurz trenéra III. trídy na FTVS na katedře plavání. Díky certifikátu se mohu věnovat dětem a zúrocit svoje plavecké zkušenosti a předat je dál dětem. Práce s dětmi mě baví, a proto se jim věnuji i ve svém volném čase. O prázdninách jezdím jako oddílový vedoucí, který má na starosti děti od věku 5 do 8 let.
Ve svém volném čase se věnuji  scrapbookingu, ráda behám ve volné přírodě a často koukám na americké seriály, kde procvičuji angličtinu.

Martina Nováková - Trenér

1/4

Jmenuji se Martina Nováková vystudovala jsem na UJEPU obor sociální pedagogiku. Mezi mé nejvetší konícky patrí sport.

Od školky jsem chodila na plavání na které mě dali moje rodiče. Od svých 10 let jsem se věnovala mažoretkám a kolektivním sportům  jako například florbal, kterému jsem se věnovala závodně do svých 21 let. Momentálně jsem objevila senzaci a relaxaci v surfovaní, které se bez dobrého plavání neobejde.Plavání je základ mnoha sportů, které bez plavání nemůžete dělat. 

Učím plavaní od 3 let do dospělosti.Dále jsem instruktor lyžování a na horách strávim mnoho času. Mám kurz plavčíka, kterého jsem dělala ve Washingtonu.

Snažím se každý den vstávat s usměvem a přinášet ho i dětem s mým věčným optismem.

Karel Novotny "Charlie" - Trenér

1/0

Opakované kurzy první pomoci. Kurz první pomoci v divočině.Po

ukončení střední školy studium na Voš svatojánská kolej rok a půl. V květnu letošního roku jdu ke

státnicím na Univerzitě Karlově v oboru Učitelství pro Mš specializace Hv.

Hra na klavír, kytaru, akordeon, kontrabas, flétnu.

V Our Submarine jsem vedl hudební kroužek pro děti 3-6 let.

Ve svém zaměstnání vedu hudební kroužek pro děti do 3 let s rodiči a hudební výchovu pro 4

třídy dětí 3-5 let. Jednou týdně vedu třídu plavání pro předškolní děti.

3 roky jsem působil jako vedoucí skautské družiny.

Jsem vášnivý cyklista, zajímá mě kondiční lezení a kanoistika.

Mám kurz učitele plavání a instruktora lezení na umělých stěnách.

bottom of page